Sklep internetowy z firankami – specjalna oferta

Wystrój okna stanowi kluczowe znaczenie zarówno w pomieszczeniu dziennym, jak i przeznaczonych do odpoczynku oraz relaksu. Sklep internetowy z firankami firanki.pl oferuje szeroki asortyment tego typu akcesoriów umożliwiających stworzenie pięknych i niepowtarzalnych dekoracji małych oraz dużych okien. Różnorodność firanek sprawia, że bez problemu można je odpowiednio zaaranżować, zmieniając przy tym dotychczasowy charakter niemal każdego wnętrza.

Efektowne firanki

Niezwykle bogata oferta wysokiej klasy firanek tradycyjnych, panelowych bądź balkonowych przygotowana jest zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w aranżacjach wnętrz. Sklep z firankami w zakresie dopasowania właściwej firanki do standardowych okien posiada szeroką gamę gotowych firan. Dają one wiele możliwości udekorowania każdego okna. Dzięki wszytej taśmie marszczącej, która  sprawi, że tkanina pięknie się ułoży i pozwali na dowolne jej upinanie. Taśma daje możliwość regulacji marszczenia według własnych upodobań. Z kolei firanka na przelotkach bardzo elegancko się prezentuje i łatwo powala nakładać się na karnisz w dowolnych odstępach. Ogromnym powodzeniem cieszą się zarówno krótkie, jak i długie. Szeroka gama tkanin gładkich, żakardowych bądź haftowanych wyróżnia się nietuzinkowym sposobem szycia firan.

Woalowe firanki 

Wśród tego typu asortymentu woal cieszy się ogromnym powodzeniem. Inspiracją do tworzenia najnowszych trenów są motywy kwiatowe i roślinne. Może być upinany i drapowany dowolnie. Sklep internetowy z firankami proponuje piękne i nowoczesne wzornictwo. Firany woalowe do pokoju dziennego bądź salonu nadadzą odpowiedniego klimatu w pomieszczeniu urządzonym w dowolnym stylu. Świetnym rozwiązaniem są woalowe firanki na taśmie obszyte błyszczącą lamówką. Może ona być zupełnie w innym kolorze. Do białej firanki pasują wstawki złote, srebrne, a nawet czarne. Tkanina woalowa sprawdza się również w pokojach dzieci. Dominują wówczas kolorowe motywy z ulubionych bajek i kreskówek. Sposób ich montażu jest dowolny poprzez: haczyki, żabki i karnisz rurkowy.

Firanki panelowe

Firanki panelowe pasują dosłownie do wszystkich pomieszczeń. Stanowią one niepowtarzalne dekoracje różnego typu i wymiaru okna. Pozwalają na dowolne komponowanie aranżacji z innymi tkaninami. Sklep z firankami zachęca do tworzenia tego typu dekoracji okien. Niezwykle uniwersalne i praktyczne panele wyróżniają się ciekawym wzornictwem. Tworzą niepowtarzalny klimat w salonie, jadalni oraz kuchni. Dodatkowo można nabyć specjalne gadżety upiększające panelowe firanki w postaci ażurowych wyciętych zdobień z filcu.

Niezawodne zasłonki

Wbrew opinii zasłonki nadal cieszą się ogromną popularnością. Sklep z zasłonami dla swoich klientów przygotował specjalną ofertę. Warto zwrócić szczególną uwagę na zasłony z tkanin welurowych. Welur oprócz efektownego układania się spełnia funkcję zabezpieczenia przed wścibskimi sąsiadami oraz przenikliwymi promieniami słonecznymi. Sklep z zasłonami zachęca do nietuzinkowych dekoracji okien. Piękne zasłonki z motywem roślinnych w postaci dużych liści palmy, pozwolą na stworzenie aranżacji wnętrza w dowolnym stylu. W zależności od posiadanego karnisza dostępne są one w różnych formach upięć.